akademia dla dzieci
tel.: +48 33 813 90 60
tel. kom.: +48 508 567 805
e-mail: rynek4@akademiadladzieci.pl
Przykładowe zajęcia:
O Akademii dla Dzieci
Akademia dla Dzieci to klub rekreacyjno - sportowo - edukacyjny, który zapewni Państwa pociechom opiekę i organizację czasu oraz różnokierunkowy rozwój w atmosferze zabawy i przygody.

Pragniemy, aby nasi klubowicze poznali możliwości, jakie stwarza im otaczający ich świat i rozwijali własne umiejętności. Chcemy nauczyć ich samodyscypliny, sportowego hartu ducha i współzawodnictwa, ale i wrażliwości, szacunku i tolerancji. Nie tylko utrwalimy im wzory aktywnego wypoczynku oraz zdrowego stylu życia, ale także sprawimy, ze je polubią.

Gwarantujemy zajęcia, na których dzieci będą radosne i uśmiechnięte, podczas gdy rodzicie będą mogli poświęcić się obowiązkom zawodowym.

Chcemy, aby nasi wychowankowie byli pewni siebie i świadomi własnych możliwości, aby potrafili nie tylko dążyć do osiągnięcia swoich celów, ale także umieli je zdefiniować.


Kilka słów o nas...

Dariusz Cieśla - pomysłodawca, współtwórca i założyciel Akademii dla Dzieci. Swoim doświadczeniem i wiedzą wspiera działanie klubu, aby było profesjonalnie, bezpiecznie i w dobrej cenie.